EQUIP 254422 LC/LC FIBER OPTIC PATCH

Αξιολόγησε το προϊόν
Ειδοποίηση Τιμής
×
Ειδοποίηση για μείωση τιμής
Ορίστε ειδοποίηση για το προϊόν: EQUIP 254422 LC/LC FIBER OPTIC PATCH CORD OM1 2.0M - 8.40
Καταστήματα

8.40

Brand:
Κωδικός: 254422
ΑγαπημέναΠροστέθηκε στα αγαπημέναΚαταργήθηκε από τα αγαπημένα 0
Σύγκριση
  • Το προϊόν είναι διαθέσιμο στα καταστήματα e-shop.gr.
  • Η χαμηλότερη τιμή για το προϊόν EQUIP 254422 LC/LC FIBER OPTIC PATCH CORD OM1 2.0M καταγράφηκε στις 26 Μαρτίου 2021 12:33 πμ.

Εξέλιξη Τιμής

-

Πληροφορίες

Χαρακτηριστικά: EQUIP 254422 LC/LC FIBER OPTIC PATCH

Διαθεσιμότητα

Αξιολογήσεις (0)

User Reviews

0.0 από 5
0
0
0
0
0
Write a review

Δεν υπάρχουν ακόμη σχόλια!

Αξιολόγησε το προϊόν "EQUIP 254422 LC/LC FIBER OPTIC PATCH"

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Grabber.gr
Logo
Δημιουργία νέου λογαριασμού
Επαναφορά κωδικού πρόσβασης
Σύγκριση προϊόντων
  • Σύνολο (0)
Σύγκριση
0